مالکان زمین و املاک فرسوده بخوانند

نشان کردن

توضیحات

بابازار جهت ارائه خدمات غیر حضوری و حذف محدودیت مکانی و زمانی با شعار « اینترنتی انتخاب کنید، حضوری ببینید و راحت معامله کنید » ایجاد شده تا شما مالکان گرامی با خیالی آسوده به کارهای ضروری خود رسیده و در هر زمانی و مکانی که لازم دانستید مشخصات ملک خود را جهت ساخت در سایت ما ثبت نمایید تا ما سازنده مورد نظر شما را بیابیم.

شما می توانید با وارد نمودن کلیه آیتمهای ملک خود شامل حدود قیمت، محدوده مکانی، وضعیت سند و ... همکاران ما را در یافتن سازنده مد نظر شما یاری نمایید.

ما تمام سعی خود را جهت یافتن سازنده مورد نظر شما خواهیم نمود. برای شروع کار باید ابتدا درخواست ساخت ملک خود را در سایت «بابازار املاک» ثبت نمایید.

در صورت عضویت در بابازار املاک شما قادر خواهید بود ضمن بهره مندی از کلیه امکانات سایت ما؛ در مراجعه های بعدی اطلاعات ملک خود را به روزرسانی و ویرایش فرمایید.
 لازم به ذکراست خدمات سایت ما رایگان بوده و جهت ثبت درخواست و یا جستجوی سازنده برای شما نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نمی باشد.

در صورت عقد قرارداد ساخت با سازنده مد نظر شما توسط همکاران ما، کمیسیون دریافتی مطابق با نرخ نامه مورخ 5-9-1396 اتحادیه مشاوران املاک شهرستان اراک محاسبه و اخذ خواهد شد.

ما محدودیت مکانی و یا زمانی برای یافتن سازنده مد نظر شما نداریم. و مشخصات ملک شما را برای ساخت از طریق سایت «بابازار املاک» در اختیار همه کاربران اینترنت قرار می دهیم

آدرس: اراک - کوی پردیس یک - میدان هنر - روبروی درب شورای شهر

شماره همراه: 09182589556

جهت ارسال پیام به همکاران ما اینجا کلیک فرمایید.

آدرس سایت ما : WWW.BABAZAR.IR

آدرس تلگرام ما: https://t.me/joinchat/AAAAAEyym1pSv-cdmNMGSw

آدرس

شهرک پردیس, اراک
شهرک پردیس یک - روبروی شورای شهر

جزئیات

کد آگهی: 15
تعداد بازدید: 178
تاریخ انقضاء: ۱۴۰۰-۰۲-۱۳
ثبت شده در لیست: بابازار مطالب

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به دفتر بابازار املاک مراجعه و یا با شماره 09182589556 تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر بابازار املاک: اراک، کوی پردیس یک - میدان هنر - روبروی شورای شهر