سازندگان بخوانند

نشان کردن

توضیحات

بابازار جهت ارائه خدمات غیر حضوری و حذف محدودیت مکانی و زمانی ایجاد شده تا شما سازنده گرامی با خیالی آسوده به کارهای ضروری خود رسیده و در هر زمانی و مکانی که لازم دانستید مشخصات ملک مد نظر خود را در سایت ما ثبت نمایید تا ما ملک مورد نظر شما را بیابیم.

شما می توانید با وارد نمودن کلیه آیتمهای ملک مورد نظر خود  شامل محدوده مکانی، بهر ملک، وضعیت سند و ... همکاران ما را در یافتن ملک مد نظر شما یاری نمایید.

ما تمام سعی خود را جهت یافتن ملک مورد نظر شما خواهیم نمود. برای شروع کار باید ابتدا درخواست مشارکت در ساخت خود را در سایت «بابازار املاک» ثبت نمایید.

در صورت عضویت در بابازار املاک شما قادر خواهید بود ضمن بهره مندی از کلیه امکانات سایت ما؛ در مراجعه های بعدی اطلاعات ملک مورد نظر خود را به روزرسانی و ویرایش فرمایید.

 لازم به ذکراست خدمات سایت ما رایگان بوده و جهت ثبت درخواست ملک و یا جستجوی ملک برای شما نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نمی باشد.

ما محدودیت مکانی و یا زمانی برای خرید ملک برای شما نداریم. و مشخصات ملک مد نظر شما را برای خرید از طریق سایت «بابازار املاک» در اختیار همه کاربران اینترنت قرار می دهیم

آدرس: اراک - کوی پردیس یک - میدان هنر - روبروی درب شورای شهر

شماره همراه: 09182589556

جهت ارسال پیام به همکاران ما اینجا کلیک فرمایید.

آدرس سایت ما : WWW.BABAZAR.IR

آدرس تلگرام ما: https://t.me/joinchat/AAAAAEyym1pSv-cdmNMGSw

آدرس

شهرک پردیس, اراک
شهرک پردیس یک - روبروی شورای شهر

جزئیات

کد آگهی: 14
تعداد بازدید: 68
تاریخ انقضاء: ۱۴۰۰-۰۲-۱۳
ثبت شده در لیست: بابازار مطالب

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به دفتر بابازار املاک مراجعه و یا با شماره 09182589556 تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر بابازار املاک: اراک، کوی پردیس یک - میدان هنر - روبروی شورای شهر